Virtual Zone #01 – Age of Conan

Pondělí 20:30 na www.pg24.tvVirtual Zone #01 – Moderátor Dargnon s hostem Synym budou představovat, probírat a taky hrát dlouho očekávané MMO Age of Conan. Čeká nás drsný svět Konana, brutální, krvavá a přisprostlá hra pro dospělé a dost možná konkurence zatím nejpopulárnějšímu MMORPG World of Warcraft. A to není zdaleka jediné MMO, z kterého se do Conana chystají vrhnout tisíce hráčů. I Vy se budete moci zapojit do diskuse díky našemu chatu!

Díky předčasnému přístupu do hry budeme hrát několik dní předtím, než se do hry dostane většina hráčů. Probereme se Synym jak hru, tak vznikající komunitu okolo ní. Zvlášť zblízka se podíváme na guildu Targuen, její plánované město, kohorty její armády a cíle na RP PvP serveru. Další formací cz/sk odvážlivců je pak Discordia. Chcete-li abychom představili i Vaši guildu, pište na dargnon@pg24.tv.

Nenechte si ujít tuto odbornou (ale jako fakt a ne že ne) show a podívanou přímo do hry, sotva 24 hodin po prvním spuštění serverů a několik dní před příchodem mas hráčů.

Hyborie a Konanův svět čekají i na Vás!

Užitečné linky o AoC:

Oficiální stránky Age of Conan

České stránky Age of Conan

Age of Conan galerie

Discordia guild galerie

Bookmark the permalink.