Některé sběratelské edice SW:TOR mířící na Slovensko byly ukradeny

Právě probíhající vydání a spouštění více než tři roky očekávaného MMORPG hitu Star Wars : The Old Republic, který netrpělivě očekává dva až tři miliony hráčů, už nyní doprovází útoky černého trhu s hrami. Slovenský obchod Brloh.sk potvrdil, že jedna z palet s hrou, vezených na Slovensko z Electronic Arts skladu v Německu (dopravní firmou TNT), byla po cestě ukradena.

Náhrada normální edice hry není problém, EA odesílá zásilku navíc ze svých zásob. Sběratelská edice je ovšem vyrobena jen ve velmi omezeném počtu, včetně řady unikátních doplňkových předmětů a právě to vysvětluje motivaci těchto lupičů. Hráčům jejich ztráta jistě bude kompenzována alespoň finančně, zklamání, zdržení a zahřklou pachuť před Vánoci v případě skalních fanoušků už ale asi neodvrátí nikdo.

SW:TOR je špičkový západní masivní multiplayer herní titul ze světa Hvězdných Válek. Pozvánky do hry jsou hráčům s předobjednávkami odesílány během tohoto týdne. Mezi statisíce hráčů čekajících až na ně přijde řada patří i náš český klan Imperial Commando.
Můžete se s námi setkat například 17.12. na spouštěcím večírku SW:TOR, kde během večerního programu mimo jiných budeme (Dargnon a Drom) mít finální díl prezentační přednáškové série:

“SW:TOR jako velký krok ve vývoji MMO her. Co vedlo ke vzniku této významné hry, jak vznikly klíčové prvky jejího designu, co znamená pro dnešní herní svět a ekonomiku a v neposlední řadě, jaké má vyhlídky do budoucna.”

Bookmark the permalink.